Počet položek: 0 0 CZK

Vše o hračkách

Stavebnice Twickto

Stavebnice Twickto

Twickto je konstrukční stavebnice, která vám umožňuje rychle stavět velké konstrukce. Děti tak mohou snadno vytvořit velké letadlo s rozpětím křídel třeba i více než jeden metr. Twickto je také vynikající pro společné stavění více dětí.

Millaminis – české originální hračky

Millaminis – české originální hračky

Hračky millaminis jsou originální hračky české výroby ve stylu stavebnice. Hračky vyrábí společnost millaminis s.r.o., která vznikla v roce 2012 a byla založena českým konstruktérem a designérem hraček Milošem Hábou.

Nebezpečné hračky (nejen) z Číny

Při výběru hraček se mnozí rodiče řídí především cenou. V další řadě tím, jak hračka vypadá a jestli se bude jejich potomkovi líbit. Při výběru ale opomíjejí to nejpodstatnější hledisko a to: je daná hračka bezpečná? Nejnebezpečnější jsou v první řady ty nejlevnější „bezejmenné“ hračky z Číny, těm by se měl každopádně každý rodič vyhnout, pokud nechce riskovat zdraví svého dítěte nejenom bezprostředně, ale i z dlouhodobého hlediska.

Jak vybrat hračku

V tomto článku se dozvíte v jakém věku dítěte je která hračka užitečná nebo prospěšná. Prostřednictvím spousty zábavy a mnoha nových zkušeností se děti učí svět kolem sebe poznávat a objevovat neznámé. Všechno, co děti samy vidí, slyší, čeho se mohou dotknout a uchopit, je opravdu učí trvale. Hra také podporuje přirozené nadšení, zvědavost a motivaci pro učení.