Počet položek: 0 0,- CZK

Vše o hračkách

Stavebnice Twickto

Stavebnice Twickto

Twickto je konstrukční stavebnice, která vám umožňuje rychle stavět velké konstrukce. Děti tak mohou snadno vytvořit velké letadlo s rozpětím křídel třeba i více než jeden metr. Twickto je také vynikající pro společné stavění více dětí.

Millaminis – české originální hračky

Millaminis – české originální hračky

Hračky millaminis jsou originální hračky české výroby ve stylu stavebnice. Hračky vyrábí společnost millaminis s.r.o., která vznikla v roce 2012 a byla založena českým konstruktérem a designérem hraček Milošem Hábou.

Nebezpečné hračky (nejen) z Číny

Při výběru hraček se mnozí rodiče řídí především cenou. V další řadě tím, jak hračka vypadá a jestli se bude jejich potomkovi líbit. Při výběru ale opomíjejí to nejpodstatnější hledisko a to: je daná hračka bezpečná? Nejnebezpečnější jsou v první řady ty nejlevnější „bezejmenné“ hračky z Číny, těm by se měl každopádně každý rodič vyhnout, pokud nechce riskovat zdraví svého dítěte nejenom bezprostředně, ale i z dlouhodobého hlediska.

Jak vybrat hračku

V tomto článku se dozvíte v jakém věku dítěte je která hračka užitečná nebo prospěšná. Prostřednictvím spousty zábavy a mnoha nových zkušeností se děti učí svět kolem sebe poznávat a objevovat neznámé. Všechno, co děti samy vidí, slyší, čeho se mohou dotknout a uchopit, je opravdu učí trvale. Hra také podporuje přirozené nadšení, zvědavost a motivaci pro učení.

Infolinka

775 198 119 (po – pá: 9 – 18 hod.)

Email: podpora@bimboland.cz

Online platby

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platební brána Comgate

 

Copyright © www.bimboland.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.bimboland.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace